تاریخچه

شرکت مهندسین مشاور آتیه ساز شرق به شماره ثبت ۱۹۷۴۸۳ به همت جمعی از مهندسین رشته مهندسی عمران در سال ۱۳۸۱ تأسیس گردید. این شرکت با اعتقاد راسخ به توان مجموعه متخصص، پر انگیزه و توانمند خود به با فعالیت گسترده در شاخه‌های مختلف مهندسی ترافیک و حمل‌و‌نقل پرداخته است. تاریخچه فعالیت این شرکت سرشار از موفقیت‌ها و تجربیات گوناگون است.

آرمان مهندسین مشاور آتیه ساز شرق، آبادانی و سربلندی بیش از پیش ایران سرفراز با بهره‌مندی از دانش روز جهانی همراه با توان متخصصین این آب و خاک است و در این راه دست یاری تمامی صاحبان فکر و اندیشه را به گرمی می‌فشارد.

تاریخچه آتیه ساز شرق

۱۳۹۶
بهمن ۳

حمل و نقل همگانی

مهندسین مشاور آتیه ساز شرق
انجام یکی از پایه ای ترین مطالعات و طراحی های ایمنی راه کشور، حضور جمع کثیر دانش آموختگان و مشاوره اساتید گرانقدر گروه راه و ترابری و برنامه ریزی حمل و نقل دانشگاه ها، اخذ پایه یک رتبه بندی انجام خدمات مشاوره حمل و نقل و ترافیک از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و نیز تایید صلاحیت به منظور انجام مطالعات ساماندهی حمل و نقل شهری از سوی وزارت کشور و همچنین رتبه چهار آموزش ترافیک از سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از توانمندی بالای این شرکت در انجام گونه های مختلف مطالعاتی در زمینه ترافیک شهری حکایت دارد.
۱۳۹۵
بهمن ۱

عارضه سنجی ترافیکی

مطالعات ساماندهی ترافیکی
تدوین چندین آیین نامه و دستورالعمل در زمینه برنامه ریزی حمل و نقل، انجام بیش از ده مورد مطالعات پایه ای و کاربردی در سطح کشور در زمینه ترافیک شهری، تهیه و تدوین دهها مورد دستورالعمل و جزوه آموزشی در موضوعات گوناگون حمل و نقل و ترافیک برای استانداری های سراسر کشور، انجام بیش از صدها مورد مطالعات ساماندهی ترافیک در شهر تهران توسط این مجموعه، انجام مطالعات بازنگری و توسعه محدوده ممنوعه تردد شهر مشهد در قالب کنسرسیوم بین المللی، انتخاب بعنوان مشاور ترافیک و نماینده گروه مشاوران مطالعات جامع حمل و نقل هوشمند (ITS) شهر مشهد حکایت دارد.
۱۳۸۱
اسفند ۲۲

تأسیس

ترافیک تهران
شرکت مهندسین مشاور آتیه ساز شرق به شماره ثبت 197483 به همت جمعی از مهندسین رشته مهندسی عمران در سال 1381 تأسیس گردید. این شرکت با اعتقاد راسخ به توان مجموعه متخصص، پر انگیزه و توانمند خود و نیز با فعالیت گسترده در شاخه‌ های مختلف مهندسی ترافیک و حمل‌ و‌ نقل، در طول دوران فعالیت خود به موفقیت های گوناگونی دست یافت.