معرفی مدیران

رضا گلشن خواص | مدیر عامل

رضا گلشن خواص | مدیر عامل

رضا گلشن خواص دانش آموخته دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران است. همچنین او دانش آموخته مقطع دکترای مهندسی عمران در تخصص حمل‌ونقل و ترافیک از دانشگاه Waterloo کاناداست. او فعالیت در حوزه مشاوره حمل‌ونقل و ترافیک را با مطالعات ساماندهی ترافیک تقاطعات شهر تهران آغاز نمود. سپس در جایگاه مدیریت پروژه، تعداد زیادی از پروژه های این حوزه را از جمله مطالعات مدیریت پارکینگ و ساماندهی حمل‌ونقل همگانی به انجام رساند. در سمت مدیریت عامل، پروژه‌های متعددی در این حوزه را راهبری نموده. مطالعات شاخصی نظیر: مطالعه محدوده ممنوعه تردد شهر مشهد، مطالعات جامع حمل‌ونقل و ترافیک شهر قزوین، مطالعات جامع حمل‌ونقل و ترافیک اسلامشهر و ده‌ها مورد مطالعه و پژوهش دیگر بهمراه تولید چندین عنوان کتاب، آیین نامه و دستورالعمل. او مدرس دانشگاه است، مقالات متعددی از وی در ژورنالهای داخلی و بین المللی به چاپ رسیده و در کنفرانسهای داخلی و خارجی نیز سخنرانی نموده است. از جمله علاقمندیهای پژوهشی وی شبیه سازی های خُردنگر(Micro-simulation) و کلان‌نگر (Macro-simulation) ترافیک و نیز اقتصادسنجی در حوزه حمل و نقل است.

سید روح اله پاشانجاتی | رئیس هیئت مدیره

سید روح اله پاشانجاتی | رئیس هیئت مدیره

سید روح اله پاشانجاتی از سال 1379 فعالیت خود در مهندسان مشاور آستان قدس رضوی با عنوان کارشناس کنترل پروژه و پیمان رسیدگی آغاز نمود. او به عنوان کارشناس ارشد سازه و مقاومسازی فعالیت خود را تا سال 1392 در این شرکت ادامه داد. از سال 1387 فعالیتش را به عنوان مسئول بخش سازه و معماری در شرکت آتیه ساز آغاز نمود و در سال 1390 به ریاست هیأت مدیره منصوب شد. پس از اخذ مدرک کارشناسی در رشته عمران از دانشگاه علم و صنعت ایران تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد و در رشته زلزله ادامه داد. او علاوه بر مدرک کارشناسی ارشد در رشته زلزله، در رشته آنالیز سازه‌ای بناهای باستانی و ساختمانهای تاریخی نیز در دو دانشگاه Minho پرتغال و دانشگاه فنی Catalunya (UPC) اسپانیا به تحصیل پرداخت و مدرک کارشناسی ارشد خود را در این رشته در سال 1387 اخذ نمود. در طی سالیان گذشته با دانشگاه‌های آزاد تهران شرق، ملارد، دانشگاه پارس و شهید بهشتی در تدریس دروس رشته عمران، معماری و مرمت همکاری دارد. او دارای مقالات علمی پژوهشی در مجلات داخلی و خارجی و کنفرانس‌ها می‌باشد. از جمله علاقمندی‌های وی پژوهش در حوزه بناهای تاریخی و نیز مدیریت فنی و مالی کارگاه‌های عمرانی است.

حامد امینی شیرازی | عضو هیأت مدیره

حامد امینی شیرازی | عضو هیأت مدیره

حامد امینی شیرازی از سال 1382 همکاری خود با شرکت آتیه ساز را با مدیریت برخی پروژه‌های ساماندهی ترافیک تقاطعات شهر تهران آغاز نمود. او پس از آن مدتی در سمت معاونت فنی شرکت در حوزه مشاوره حمل‌ونقل به انجام وظیفه پرداخت. از جمله فعالیت‌های وی در این حوزه مدیریت گروه دفتر حمل‌ونقل پژوهشكده مطالعات شهري و روستايي است. ایشان همچنین به مدت دو سال در دانشگاه پیام نور و پس از آن در دانشگاه جامع علمی-کاربردی به عنوان مدرس دروس حمل و نقلی فعالیت نموده است.